Post by Viiru on Jan 20, 2017 7:09:40 GMT 2
Tervetuloa Kiltaniemen järjestämiin koulukilpailuihin 28.1.2017!
Kilpailut on KRJ:n alaiset ja kaikille avoimet!
Paikalla on myös buffetti, josta saa pientä purtavaa ja lämmintä juotavaa.
Paikalla on myös buffetti, josta saa pientä purtavaa ja lämmintä juotavaa.
Kisainfo
- PVM 28.1.2017
- VIP 27.1.2017
- Vastuuhenkilö Malla T., virtuaaliviiru@gmail.com
- Järjestyspaikka SitRan kenttä (SITR5801)
Ruusukkeet (saa tallentaa omaan käyttöön, ei suoralinkitystä!)
Luokat
1. Helppo C
2. Helppo B
3. Helppo A
- PVM 28.1.2017
- VIP 27.1.2017
- Vastuuhenkilö Malla T., virtuaaliviiru@gmail.com
- Järjestyspaikka SitRan kenttä (SITR5801)
Ruusukkeet (saa tallentaa omaan käyttöön, ei suoralinkitystä!)
Luokat
1. Helppo C
2. Helppo B
3. Helppo A
Osallistuminen
Osallistu kirjoittamalla tähän topicciin tuttuun tapaan;
"Luokka (rivivaihto)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen nimi mahd. VH-tunnus"
- Hevonen saa osallistua 2 luokkaan
- Yhdeltä osallistujalta max. 3 hevosta / luokka
- Jokaiseen luokkaan mahtuu 30 osallistujaa
Osallistujat
Luokka 1 - Helppo C
1. Viiru (VRL-06066) - Kadotettu Eetos VH16-018-1652
2. Julia (VRL-11303) - Kayleigh VH15-025-0014
3. Roope Grönberg (VRL-14329) - Tähtisateen Suurisydän
4. Jannica (VRL-04799) - Mewian Ffanci VH15-024-0177
5. Liia (VRL-11284) - Little Miss Cupcake VH16-017-0531
6. Jannica (VRL-04799) - O.A. Irascible VH14-012-0374
7. V. Penrose (VRL-14429) - Burton’s Lucille VH16-104-0023
8. Saila (VRL-05775) - Elm Salvador
9. Jannica (VRL-04799) - Zusa Ion VH15-031-1060
10. Julia (VRL-11303) - Reckless Kirby VH14-102-0003
11. Viiru (VRL-06066) - Vinssi
12. Veera Ruusula (VRL-14299) - Pianino 51 VH15-058-0001
13. Ireth (VRL-03777) - Addicted To You VH16-017-0055
14. Wilma (VRL-14184) - Kuuran Helkähdys
15. V. Penrose (VRL-14429) - Aethon Dustin VH16-104-0011
16. Creimeide (VRL-06904) - Albertslunds Doctor Doom VH16-017-0239
17. Liia (VRL-11284) - Vuornan Bambi on the Ice VH16-017-0001
18. Anni (VRL-08817) - Another Amelie VH16-028-0243
19. Veera Ruusula (VRL-14299) - Tanzania 51 VH14-178-0004
20. Creimeide (VRL-06904) - Wyat Joyelle VH16-017-0133
21. Saila (VRL-05775) - Härdellin Penni
22. Eerika (VRL-14392) - A.D. Karamell VH13-029-0145
23. Eerika (VRL-14392) - A.D. Candeeiro VH13-035-0064
24. Ireth (VRL-03777) - Tuumis Pumpula VH16-102-0040
25. Creimeide (VRL-06904) - Vehkakorven Silverwing VH17-017-0008
26. Liia (VRL-11284) - Shorties Lord Puccini VH16-017-0530
27. Saila (VRL-05775) - Mythical Shangrila
28. Viiru (VRL-06066) - Eelin Jalomiina VH17-018-0099
Luokka 2 - Helppo B
1. Viiru (VRL-06066) - Eelin Auno
2. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Miitta VH17-018-0010
3. Anne (VRL-06858) - Sadan Merikeiju VH16-018-1919
4. Jannica (VRL-04799) - Tuiskulan Kaneli VH16-018-0997
5. Liia (VRL-11284) - Roscoff Magic Meadow VH15-027-0354
6. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Kuuraparta VH15-018-2536
7. Jannica (VRL-04799) - Elliam VH16-018-2362
8. Liia (VRL-11284) - Burgeshill Sweetie VH16-027-0175
9. Linnea (VRL-11725) - Pramias Leifocean VH16-031-0951
10. Anne (VRL-06858) - JB Maniac VH16-031-0044
11. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Niklas
12. Veera Ruusula (VRL-14299) - Sheval Sinsir VH16-026-0169
13. Julia (VRL-11303) - Reckless Kirby VH14-102-0003
14. Viiru (VRL-06066) - Eelin Jaloneito VH16-018-1713
15. Liia (VRL-11284) - Untuvapilven Winter Hymn VH15-027-0359
16. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Albert
17. Jannica (VRL-04799) - Fiktion Nella VH15-018-2259
18. PJ (VRL-144699 - Kievarinkujan Daalia
19. Milja (VRL-00692) - Charmante SAND VH16-043-0015
20. V. Penrose (VRL-14429) - Honeylake’s Golden Pearl VH16-104-0020
21. Anne (VRL-06858) - JB Pastels VH16-031-0540
22. Veera Ruusula (VRL-14299) - Mörkövaaran Talviyö VH17-018-0126
23. Ireth (VRL-03777) - Tuumis Pumpula VH16-102-0040
24. V. Penrose (VRL-14429) - Burton’s Lucille VH16-104-0023
25. V. Penrose (VRL-14429) - Aethon Dustin VH16-104-0011
26. Viiru (VRL-06066) - Eelin Hilla VH16-018-1715
27. Saila (VRL-05775) - Jäärinsessa
28. Saila (VRL-05775) - Mayflower MO
29. Saila (VRL-05775) - Candy Cane MO
30. Veera Ruusula (VRL-14299) - Ukon Wilhelmiina VH16-018-1493
Luokka 3 - Helppo A
1. Jannica (VRL-04799) - Runorannan Selina VH16-057-0004
2. Viiru (VRL-06066) - Eelin Auno
3. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Niklas
4. Veera Ruusula (VRL-14299) - Mörkövaaran Talviyö VH17-018-0126
5. Veera Ruusula (VRL-14299) - Sheval Sinsir VH16-026-0169
6. Anne (VRL-06858) - Virmalan Loimu VH13-018-1213
7. Eerika (VRL-14392) - Hopea Freedrika VH16-018-2065
8. Eerika (VRL-14392) - Hartwig’s Serafina VH16-027-0173
9. Milja (VRL-00692) - Pahus VH16-018-0964
10. V. Penrose (VRL-14429) - Honeylake’s Golden Pearl VH16-104-0020
11. Viiru (VRL-06066) - Eelin Jaloneito VH16-018-1713
12. Anni (VRL-08817) - Carmenita VH14-031-0800
13. Anni (VLR-08817)- Välskäri VH14-018-1892
14. Jannica (VRL-04799) - Faron BRE VH16-023-0044
15. Viiru (VRL-06066) - Eelin Hilla VH16-018-1715
16. Liia (VRL-11284) - Roscoff Bourguebus VH16-027-0111
17. PJ (VRL-14469) - Tiilikan Vinku-Iita
18. Liia (VRL-11284) - Eelin Jalo-Ukko VH16-018-2053
19. V. Penrose (VRL-14429) - Harland Hall Froggy VH16-104-0017
20. Anne (VRL-06858) - Petäjävaaran Piskuinen VH16-018-1391
21. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Leino
22. Veera Ruusula (VRL-14299) - Ukon Wilhelmiina VH16-018-1493
23. Jannica (VRL-04799) - Gwynedd Dafydd VH16-022-0032
24. Linnea (VRL-11725) - Pramias Leifocean VH16-031-0951
25. Milja (VRL-00692) - Ixtaro Wv VH16-044-0070
26. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Daalia
27. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Kuuraparta VH15-018-2536
28. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Miitta VH17-018-0010
29. Liia (VRL-11284) - Mäkisuon Kuukiuru VH16-018-1732
30. Anne (VRL-06858) - Denzel VH16-031-0961